ROBERTO BRAVO, YILIN EN GÖRKEMLİ AÇILIŞLARINDAN BİRİNİ MOSKOVA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ!

Sıra dışı mücevher markası Roberto Bravo, lüks alışveriş merkezi Galeria Moskova’da yer alan yeni mağazasını görkemli bir törenle açtı. Açılışa Rusya’nın sanat ve Tv dünyasının ünlüleri büyük ilgi gösterdi.

Moskova’nın en önemli merkezlerinden Kızıl Meydan’da yer alan lüks alışveriş merkezi Galeria Moskova’daki mağazasını açan Roberto Bravo, mağazanın açılışını tüm gün süren etkinliklerle kutladı. 35 farklı ülkede tasarımları satılan marka, yeni mağazasıyla, toplam 7 ülkede 20 Roberto Bravo mağazası ve 230’u aşan satış noktasına ulaştı.

Roberto Bravo’nun birbirinden etkileyici koleksiyonlarının Kurumsal İletişim Direktörü Aylin Gözen ve Rusya PR Müdürü Anna Chakmak tarafından masalsı bir dille anlatıldığı organizasyona Rusya’nın sanat ve televizyon dünyasından ünlüler akın etti.

Roberto Bravo tarafından düzenlenen açılış organizasyonuna ünlü oyuncular Anastasiya Zavorotnyuk, Igor Petrenko, Yekaterina Klimova, Evklid Kyurdzidis’in yanı sıra 2008 Rus Güzeli Viktoriya Lopireva, ünlü şarkıcı Yulia Volkova ve tv sunucuları Anfisa Chekhova ve Masha Malinovskaya katıldılar.

Açılış töreninden sonra gerçekleşen defile ve after party organizasyonu Moskova’nın en lüks klüplerinden “Soho Rooms”da gerçekleşti. Modanın önde gelen kanalı Fashion Tv’nin “I Love Fashion” koleksiyonu eşliğinde bu geceye özel düzenlediği defilede sergilenen Roberto Bravo mücevherleri, izleyenlere markanın farklılığını bir kere daha hissettirdi. Defilenin hemen ardından gerçekleştirilen ve konukların sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiği after party ise geceyi daha da renklendirdi.

Senenin en görkemli organizasyonlarından biri olan “Roberto Bravo Galeria Moskova Açılışı” yıl boyu hatırlanacak önemli etkinliklerden biri olarak hafızalara kazındı. Roberto Bravo, Galeria Moskova’da açılan bu yeni mağazasıyla farklı ve sıra dışı olmayı seven moda ve mücevher tutkunlarına hizmet vermeye devam edecek.

Bu bilgiler işinize yarayabilir?

  • Jaeger Lecoultre’den Man Men Özel SerisiJaeger Lecoultre’den Man Men Özel Serisi jeager lecoultre’den man men özel serisi  mad men dizisine özel olarak tasarlanan ultra ince ve şık saatler sterling Cooper drager […]
  • bebe gelinlik bebe gelinlik rami kashou bebe için hoş ve birbirinden güzel gelinlik modelleri tasarladı bu koleksiyonun görüntüleri basına verildi. önceden […]
  • 2012 damatlık modelleri2012 damatlık modelleri Erkekleri unutmadık. Evlenecek olan erkeklere en güzel 2012 damatlık modellerini inceledik. birbirinden değerli markaların damatlık […]
Eğlence