“Hediye vermenin en kolay yolu Hediyemo” ile Biricik Babanızı Şımartın!

Türkiye ve Avrupa’da ilk, dünyada öncülerden olan, hediye vermenin en kolay yolu hediyemo ile biricik babanızı şımartın! Babalar gününe geri sayım başladı ve hediyenize bir türlü karar veremediyseniz hediyemo Babalar Günü önerilerine tıklamanız yeterli! Siz oturduğunuz yerden en güzel hediyeyi seçin, hediyeniz anında babanızın cep telefonuna, e-posta adresine veya facebook duvarına ulaşsın!
Hediye vermenin en yeni, en kolay, ve en hızlı yolu hediyemo ile biricik babanızı mutlu etmek çok kolay! Anında ve kolayca hediye gönderebilmenizi, farklı hizmet ve lezzetler ısmarlayabilmenizi sağlayan hediyemo, hem hediyesini önceden almak isteyen planlı alışverişçileri hem de son dakikacıları bekliyor!
Özel şoförlü Limuzin’den ısmarlama kol düğmesine, golf oyunundan Asya masajına, kupadan madalyaya, shot bardağından rengarenk okuma gözlüklerine, nefis bir pastadan makarona herşey hediyemo’da! Sektöründe lider markalar ve 1.000’e yakın hediye önerilerinden seçiminizi yaparak “hayatınızın en değerli erkeğinin” kalbini tam 12’den vurun!


Hediye vermenin en kolay yolu
Bütün özel günlerde veya sadece sevdiklerinize ”iyi ki varsın” demek istediğinizdeolduğu gibi Babalar Günü’nde de hediyemo yanınızda.
Hediyemo’nun getirdiği en önemli yenilik, satın alınan hediyenin alıcının anında veya istenilen tarih ve saatte cep telefonuna, e-posta adresine veya facebook duvarına gönderiliyor olması.
Alıcı, kendisine gelen hediye koduyla beraber, dilediği zaman ister ilgili markanın mağazasına uğrayıp hediyesini alabiliyor, ister çağrı merkezini arayıp veya web sitesine girip hediyesini adresine getirtebiliyor.
Hediyemo, hediye gönderirken yaşanan, son anda hatırlamak, kargo/kurye maliyeti, adres bilmemek gibi çeşitli zorluklara ve uzaktan evdeki çocuğunuza veya cüzdanını kaybetmiş arkadaşınıza yemek ısmarlamak gibi para erişimi olmayan yakınlarınıza acil ihtiyaç gönderebilmeniz için çözüm de oluyor.
Sektöründe lider markalar ve 1.000’e yakın hediye seçeneğiyle benzersiz bir hediye gönderme deneyimine hazırlanın!
‘hediyemo.com’
Türkiye’nin yenilikçi hediye platformu
Türkiye’de ve Avrupa’da ilk, dünyada öncü servisi ile Hediyemo, hediye göndermede yeni bir devir başlattı. Hediyemo ile artık mesafeler ortadan kalkıyor, şehir hayatının getirdiği zamansızlık ve unutkanlık önemsizleşiyor; çünkü hediyeler anında sahibine ulaşıyor. Hediyemo.com web sitesi veya Hediyemo Facebook uygulamasına girerek sevdiklerinize oturduğunuz yerden Spa-masaj hediye edebilir, Yemek ısmarlayabilir, sektöründe lider en iyi 26 markaya ait Hediye Çeklerini ve 1000’e yakın ürün seçeneğinden dilediğinizi gönderebilirsiniz; hem de hiç adres bilmeden! İster kendinizi şımartın, ister sevdiklerinizi: Seçtiğiniz hediye, istediğiniz kişinin cep telefonuna, e-posta adresine veya Facebook duvarına anında gönderilir! Hediye sahibi hediyesini dilediği zaman, ister ilgili mağazaya uğrayarak alabilir, ister çağrı merkezini arayarak veya websitesine girerek hediyesini adresine getirtebilir.
www.hediyemo.com,
apps.facebook.com/hediyemo
twitter.com/hediyemo
facebook.com/pages/Hediyemo/179813628790475

Bu bilgiler işinize yarayabilir?

  • bardak modelleribardak modelleri Günlük hayatımızda kullandığımız ya da özel günler için kullanacağımız bardak modelleri hem çok şık hem de çok güzel olması bizler için […]
  • SEVGİLİNİZE “DENİZKIZI” GİBİ HİSSETTİRECEK SAATSEVGİLİNİZE “DENİZKIZI” GİBİ HİSSETTİRECEK SAAT BU SAAT DENİZKIZININ BİLEĞİNDEN! SADE, KADINSI BİR O KADARDA ŞIK.   Sevgilinize 14 Şubat için "özel" bir hediye arıyorsanız bu […]
  • 2013 Yaka Kolye Modelleri2013 Yaka Kolye Modelleri 2013 sezonunda en çok dikkat çeken ve gözde takılardan birisi olan yaka kolyeler, Bayanların beğenisine sunuluyor. Harika ve değişik […]
Eğlence