DESA’dan “Babasına bak Oğluna da al” şıklığı

DESA’nın deri mont tutkunu babalara ve oğullarına çok özel bir sürprizi var. Deri giyim modasına yepyeni soluk getiren DESA, Babalar Günü’ne özel olarak ürettiği “Baba Oğul” spor deri montlarla, yaz şıklığını sunuyor…

Deri giyim ve aksesuarda 40. Yılını kutlayan DESA, tam 40 yıllık el işçiliği geleneğini modern tasarımlarla buluşturarak, Babaların zevkle giydiği spor deri montları, Babalar Günü’ne özel olarak oğulları için de üretti. Perforeli omuzları ve fermuarlı cep detaylarıyla dikkat çeken bu özel model sınırlı sayıda olmak üzere, seçkin DESA mağazalarında ve www.desa.com.tr’de satışa sunuldu.
2012 Yaz erkek koleksiyonunda bulunan birbirinden şık seçenekleri Babalar Günü’nde hediye edilmek üzere müşterilerine sunuyor. 2’li ve 3’lü olarak kendi tarzınıza göre kombin edebileceğiniz cüzdan, kemer ve anahtarlık aksesuarlarını Babalar Günü için özel ve şık kutularda hediye etme imkanını tüm DESA mağazalarından bulabilirsiniz.


Babanız için yapabileceğiniz alışverişte, ayakkabıdan çantaya, cüzdandan monta birçok modeli birleştirerek kombinler oluşturmaya hazır mısınız? Babalar Günü için hediye seçenekleri arasında; spor ceketler, Süper thin 0.3 mm ince deriden yapılan ve renkli yağmurluk kumaşıyla çift taraflı giyilebilen montlar, süet gömlekler, spor ve klasik tarzda ayakkabılar, çok yönlü deri çantalar, cüzdanlar, ipad kılıfları ve DESA valizler bulunuyor.
7 gün 24 saat alışveriş keyfi…
Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınıyor ve babanız için özel bir hediye arıyorsanız, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat alışveriş yapma fırsatını kaçırmayın. Yenilenen tasarımıyla Desa markasının tüm ürün gruplarını detaylı olarak inceleyebilir ve babanız için doya doya alışveriş yapabilirsiniz. Desa Fashion Facebook sayfasındaki sürpriz pencerelerinden 8-16 Haziran 2012 tarihleri arasında Babalar Günü için beğendiğiniz birçok DESA ürününe özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu bilgiler işinize yarayabilir?

Eğlence